Jdi na obsah Jdi na menu
 


sezóna 2012


08.07.2013 

_mg_3096.jpgJunioři jsou mistři světa !!!

Bucamaranga, Kolumbie

Juniorští reprezentanti České republiky v inline hokeji se dnes ráno stali mistry světa federace FIRS. Ve finálovém utkání porazily domácí Kolumbii 7 : 3. Po čtvrté v řadě si tak mohli naši borci vychutnat pocit mistrů světa. Serie vítězství na mistrovství světa se datuje od roku 2009, 2010, 2011, 2012,  což je úctyhodný výkon. Je vidět,  že se o boudoucnost českého inline hokeje nemusíme prozatím bát. O to víc nás těší, že někteří borci juniorské reprezentace brázdí i kolbiště naší 1. Olomoucké inline hokejové ligy. Klukům a realizačnímu týmu blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Zde je mistrovská setava, kterou namíchali pro letošní mistrovství světa FIRS hlavní trenér Jiří Suhrada a manažer Ivan Tomaštík.
 

Brankáři:
Daniel Brabec (IHC Slavia Praha)
Dominik Hrachovina (Tampere, Fin)
Hráči:
David Bernad (IHC Slavia Praha), Petr Woska (IHC Uherský Brod), Michael Janota (IHC Devils Zlín), Patrik Urbanec (IHC Devils Zlín), Tomáš Půlpán (ILHK VČES H. Králové), David Hrazdíra (IHC Devils Zlín), Jaroslav Janeba (IHC Devils Zlín), Jakubu Novák (IHC Berounští medvědi)
Lukáš Novák (IHC Berounští medvědi), Michal Brida (IHC Střída Sport Pardubicë)
Lubomír Kovařík (IHC Uherský Brod)

zánam finálového utkání:

díl 1: http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324049135
díl 2:
http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324049605
díl 3:
http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324050183
díl 4:
http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324051580
díl 5:
http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324053975
díl 6:
http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324054759
díl 7:
http://www.justin.tv/mundialdehockeycolombia/b/324054787

 

06.07.2012 

afiche_ing.jpgMistrovství světa federace FIRS

V těchto dnech probíhá v Kolombii mistrovství federace FIRS. Do bojů zatím zasáhla naše juniorská reprezentace, která se pokusí obhájit titul z minulého roku. Naše mužská reprezentece vykročí za obhajobou titulu mistra světa v příštím týdnu.

Všecho dění a výsledkový servis najdete na strákách mistrovství světa nebo na strankách FIRS. Pořadatel vysílá i live video ze všech zápasů hraných na tomto mistrovství.

!!!! Našim reprezentantům přejeme hodně štěstí !!!

 

Oficiální stránky MS  zde...

Stránky FIRS zde...

Fotoreportáže z MS zde...

Video záznamy z MS zde...

Podpořit naše reprezentanty můžete také na facebooku zde... 

 

19.06.2012 

 

extraliga.jpgPřerovští Night Birds postoupili do in-line extraligy

V sobotu 16. června si přerovští in-line hokejisté vybojovali na ploše zimního stadiónu v Kladně postup do extraligy. Postupně porazili IHC Eagles Chrudim 9:3, IHC Roller Storm Praha 8:6 a IHC Rakovník 8:5. Minibaráž vrcholila pro přerovské in-line hokejisty v posledním utkání, které bylo zároveň nejtěžší. Vyrovnaný průběh rozhodla až poslední čtvrtina, kterou přerovští vyhráli 4:2 a na kladenském zimním stadiónu sí zaslouženě vybojovali účast v příštím ročníku in-line hokejové extraligy.

Přerovský tým IHC Night Birds si po vítězství v moravské části 1. ligy vybojoval účast v baráži o extraligu. Původně se měla hrát baráž v Chrudimi, pak byl naplánovaný dvoudenní miniturnaj v Kladně, který se po námitkách Přerova a Chrudimi přelosoval a pro tyto dva týmy se smrskl na jeden den. Rakovník a Praha odehráli svůj vzájemný zápas až v neděli. Po přelosování paradoxně odehrály dva nejvzdálenější týmy svůj zápas už v 8 hodin ráno na zimním stadióně v Kladně.
Do Kladna odjelo nekompletní mužstvo Přerova už ve tři hodiny ráno a muselo se obejít bez stabilních hráčů Pláška, Hermana, Faltýnka, Blinky, Kuči a Pospíšila. Tyto hráče výborně nahradili dva junioři Mikuláš Zbořil a Jan Andrýsek, kteří do týmu dobře zapadli. Pochvalu ale zaslouží celý tým, který v horkém počasí odehrál tři náročná utkání prakticky na dvě čtveřice. Hlavně třetí zápas s kvalitním Rakovníkem stál hráče nejvíc sil, protože se odehrál hned po zápase s Prahou. Vítězství nad Rakovníkem, který nakonec skončil druhý, poslalo přerovské do in-line hokejové extraligy. Na třetím místě skončila Chrudim a čtvrtá byla Praha.

IHC Night Birds Přerov - IHC Eagles Chrudim 9:3 (1:1, 1:2, 1:0, 6:0)
Branky: Kočara 3, Vaněk 2, Valášek, Kohút, Ditrich, Zbořil
Sestava: Sklenář – Kočara, Ferenc, Ditrich, Hanák – Andrýsek, Zbořil, Vaněk, Kohút – Valášek

IHC Night Birds Přerov - IHC Roller Storm Praha 8:6 (2:2, 4:1, 1:1, 1:2)
Branky: Ferenc 2, Kočara 2, Vaněk, Andrýsek, Kohút, Ditrich
Sestava: Sklenář (40.Škandera) – Kočara, Ferenc, Ditrich, Hanák – Andrýsek, Zbořil, Vaněk, Kohút – Valášek

IHC Night Birds Přerov - IHC Rakovník 8:5 (0:1, 2:1, 2:1, 4:2)
Branky: Hanák 2, Ferenc 2, Kohút, Andrýsek, Kočara, Vaněk
Sestava: Sklenář – Kočara, Ferenc, Ditrich, Hanák – Andrýsek, Zbořil, Vaněk, Kohút – Valášek

koč

 

13.06.2012 

IHC Night Birds Přerov vyhráli ligu a čeká
je baráž

554824_426054247425124_1386397413_n.jpgV sobotu se odehrálo na přerovském zimním stadiónu poslední dvojkolo 1. OIHL a slibovalo velké drama. Dvě kola před koncem soutěže měly čtyři týmy shodně bodů a teoreticky mohl soutěž vyhrát každý z nich. Přerovský tým věděl, že dvě výhry bez ohledu na výsledky ostatních zápasů jim zajistí první místo. To se mu po velkém boji nakonec povedlo a pravděpodobně už tuto sobotu je čeká baráž o postup do extraligy na zimním stadiónu v Chrudimi.

První zápas sobotního dopoledne začal už v 8 hodin a přerovští hráči se utkali s aktuálně pátým týmem 1. OIHL HC TJ Šternberk. Loňský vítěz přerovské hodně potrápil a až jejich zlepšený výkon v poslední čtvrtině rozhodl o důležité výhře. Druhý soupeř Nový Jičín si snadno poradil s IHC Devils Zlín B a Boskovice jasně přehráli sedmé Valašské Meziříčí.


Před zápasem IHC Night Birds Přerov s Novým Jičínem tak byly karty rozdány úplně jasně. 181019_426054210758461_725770060_n.jpgPokud by vyhrál Nový Jičín, vítězem ligy by se stali Boskovice, které měli právě s Novým Jičínem lepší vzájemný zápas. Pokud by vyhráli přerovští, stali by se vítězi 1. OIHL oni, protože měli s Boskovicemi při stejném počtu bodů lepší skóre ze vzájemných zápasů. Lepší vstup ve vyhecovaném zápase měli hráči Nového Jičína, kteří vyhráli první čtvrtinu 2:1. Ve druhé naopak dominovali domácí hráči a pět jejich branek otočil vývoj utkání. Stejný obrat ale předvedli i jičínští ve třetí čtvrtině a před poslední čtvrtinou svítil na světelné tabuli výsledek 6:6. Jičín se dostal naposledy do vedení v zápase hned v úvodu poslední čtvrtiny, ale přerovští in-line hokejisté znovu zvrátili skóre ve svůj prospěch a i dvěma brankami do prázdné brány při power-play hostů rozhodli o tom, že se v letošní sezóně stali vítězem První olomoucké in-line hokejové ligy hráči IHC Night Birds Přerov. Na druhém místě skončili Boskovice, třetí Nový Jičín, čtvrtý Zlín, pátý Šternberk, šestá Olomouc a sedmé Valašské Meziříčí. Na závěrečném slavnostním vyhlášení dostali ocenění i dva hráči Přerova. Nejlepším brankářem soutěže se stal Jiří Sklenář a nejproduktivnějším hráčem byl Vladimír Kočara.

 

562402_426054337425115_907798095_n.jpg

IHC Nightbirds Přerov - HC TJ Šternberk 11:5 (2:0, 2:2, 1:2, 6:1) Branky: Herman 4, Faltýnek 2, Kočara, Plášek, Kohút, Blinka, Ditrich
Sestava: Sklenář – Ferenc, Herman, Plášek, Ditrich – Faltýnek, Kočara, Blinka, Vaněk – Valášek, Zbořil, Kuča, Kohút

IHC Nightbirds Přerov - IHC Nový Jičín 11:8 (1:2, 5:0, 0:4, 5:2)
Branky: Ferenc 4, Kočara 2, Plášek 2, Zbořil 2, Ditrich
Sestava: Sklenář – Ferenc, Zbořil, Plášek, Ditrich – Faltýnek, Kočara, Kohút, Blinka– Valášek, Kuča

 

koč.

07.06.2012 

Přerovští in-line junioři vezou z mistrovství republiky bronzové medaile

 

juniori.jpg

 

Velkého úspěchu dosáhli v uplynulém víkendu přerovští in-line junioři. Jako nováček v extralize obsadil na finálovém turnaji ve Zlíně výborné třetí místo. Navíc se tři hráči IHC Night Birds Přerov dostali do juniorské reprezentace České republiky. Dařilo se i mladším kategoriím. Starší žáci na předposledním turnaji v Boskovicích obsadili znovu druhé místo. Mladší žáci se na přerovském zimním stadiónu představili ve výborném světle a jen kousek je dělil od většího úspěchu. Nakonec skončili těsně na třetím místě.

Přerovští junioři IHC Night Birds Přerov díky výhře nad IHC Uherský Brod ve čtvrtfinále Stilmat juniorské extraligy ČR odjeli v sobotu na finálový turnaj o mistra České republiky, který se uskutečnil v sobotu 2.června ve Zlíně. V prvním semifinálovém zápase prohráli vysoko 7:0 s Hradcem Králové. V zápase o 3. místo porazili IHC Střída Sport Pardubice 6:5, který v semifinále podlehl domácímu Zlínu. O výhře Přerova 6:5 a zisku bronzových medailí rozhodla branka osm vteřin před koncem utkání a pro přerovské juniory je třetí místo velký úspěch. Byla to pro ně totiž premiérová sezóna v této věkové kategorii a všechny zúčastněné týmy jejich hru a výkon jako nováčka soutěže vysoko ocenily. Navíc přerovští hráči Dominik Mašíček, Mikuláš Zbořil a brankář Jakub Mánek dostali díky svým výkonům pozvánku do in-linové reprezentace České republiky. Konečné pořadí juniorské Stigmat extraligy ČR : 1. IHC DEVILS ZLÍN, 2. ILHK VČES HRADEC KRÁLOVÉ, 3. IHC NIGHT BIRDS Přerov, 4. IHC STŘÍDA SPORT PARDUBICE

koč

06.06.2012 

_mg_4586.jpgTurnaje přípravek 9. a 10. 6.2012

propozice kvalifikačního turnaje Comgad cup 2012” hraného 9.6.2012 v Přerově

zde...

propozice kvalifikačního turnaje hraného 10.6.2012 v Přerově

zde...

 

03.06.2012 

Mladým in-line hokejistům se dařilo, brali medaile či budou bojovat o titul

_mg_4793_2.jpgPremiéru měli mladší žáci, kteří na turnaji ve Zlíně skončili na třetím místě a druhý turnaj odehrají 3. června od 9 hodin v Přerově. Přípravka IHC Night Birds odehrála svůj druhý kvalifikační turnaj v Boskovicích a stala se vítězem soutěže před IHC Devils Zlín, IHC Eagles Olomouc a HC Boskovice.

Juniorka porazila ve čtvrtfinále Stilmat juniorské extraligy ČR hrající na dvě vítězná utkání tým z Uherského Brodu 2:0 na zápasy. První zápas vyhráli junioři v sobotu na domácí ploše 7:6, a druhý a případný třetí zápas jeli hrát v neděli na plochu soupeře do Uherského Hradiště. Tam si těsnou výhrou 6:5 zajistili postup do finálového turnaje o mistra Stilmat juniorské extraligy České republiky , který se odehraje v sobotu 2.června ve Zlíně v PSG Aréně. _mg_4278.jpg

Starší žáci IHC Night Birds Přerov vyjeli na svůj třetí kvalifikační turnaj na zimní stadion do Nové Paky, kde po náročné cestě podlehli pouze týmu z Hradce Králové 3:1 a obsadili skvělé druhé místo. Konečné pořadí turnaje: 1. ILHK VČES HRADEC KRÁLOVÉ, 2. IHC NIGHT BIRDS PŘEROV, 3.HC BOSKOVICE, 4. IHC STŘÍDA SPORT PARDUBICE, 5. HC NOVÁ PAKA/JIČÍN. Na svůj poslední kvalifikační turnaj odjíždí v neděli 3.června do Boskovic. Po tomto turnaji už čeká starší žáky finálový turnaj o mitra České republiky, který se uskuteční v sobotu 16.června na zimním stadionu v Přerově.

starsi-zaci_1.jpgMladší žáci IHC Night Birds Přerov si na svůj premiérový turnaj vyjeli na zimní stadion do Zlína, kde ve svém prvním utkání podlehli domácímu týmu. Ve druhém utkání prohráli s Berounem až po samostatných nájezdech. Beroun se nakonec stal vítězem celého turnaje. Teprve ve svém třetím zápase dokázali kluci zvítězit, když porazili Boskovice. V posledním zápase prohráli s Olomoucí , ale i přes tuto prohru obsadili pěkné třetí místo. Konečné pořadí turnaje: 1. IHC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI, 2. IHC DEVILS ZLÍN, 3. IHC NIGHT BIRDS PŘEROV, 4. HC BOSKOVICE, 5. IHC EAGLES OLOMOUC. Tuto neděli 3.června od 9 hodin na zimní stadioně v Přerově se odehraje druhý kvalifikační turnaj na mistrovství ČR. _mg_4568.jpg

Přípravka IHC Night Birds Přerov vyjela na svůj druhý kvalifikační turnaj na zimní stadion v Boskovicích. V úvodním zápase podlehla domácím Boskovicím v samostatných nájezdech, ale další zápasy zvládla a po závěrečném hvizdu rozhodčího v posledním utkání si zaslouženě na krk zavěsili zlaté medaile . Konečné pořadí turnaje: 1. IHC NIGHT BIRDS PŘEROV, 2. IHC DEVILS ZLÍN, 3. IHC AEGLES OLOMOUC, 4. HC BOSKOVICE

koč

Fotografie z mládežnických soutěží si porohlédněte zde...  ( fotografie jsou půběžně vkládány )

 

31.05.2012 

ms-2012.jpgMistrovství světa v inline   hokeji federace IIHF

Zítra začíná v Německu mistrovství světa v inline hokeji federace IIHF. Hostitelem mistrovství se stalo město Ingolstadt. V tomto městě ležícím na Dunaji se pokusí naši reprezentanti o obhajobu titulu mistrů světa, který získali v Pardubicích v roce 2011. Našim borcům přejeme hodně štěstí na nelehké cestě k příčkám nejvyšším. Zíta od 18:00 se jim postaví do cesty jako první nováček skupiny A celek Velké Británie. Všechny zápasy můžete sledovat na oficiálních strankách mistrovství.

Oficiální stránky mistrovství  zde...

Livestream ze zápasů mistrovství světa zde...

Podpořit naše reprezentanty můžete na Facebooku zde..

Aktuální informace budou i na webu www.inline-hokej.com  zde...

Oficiální stránky MS Pardubice 2011 zde...

Fotoreport z MS Pardubice 2011 zde...

 

25.05.2012 

_mg_3984.jpgV in-line hokejové lize bude drama až do konce soutěže

Deváté a desáté kolo 1. OIHL se odehrálo místo původně naplánovaného Zlína na přerovském zimním stadióně. Toto dvojkolo pořádně zdramatizovalo tabulku, protože se po něm čtyři celky usadili v čele tabulky se stejným počtem bodů. Díky lepšímu skóre patří zatím první místo přerovským IHC Night Birds, druhý je Nový Jičín, třetí Boskovice a čtvrtý je Zlín. Poslední dvojkolo se odehraje až 9. června a zřejmě znovu v Přerově.

Přerovští in-line hokejisté se oproti minulému dvojkolu v Boskovicích, kde dvakrát prohráli, sešli téměř v kompletní sestavě. Pokud si chtěli udržet naději na první místo, museli oplatit Boskovicím porážku a to se jim povedlo. Zaslouženě vyhráli 9:3 a pokud budou mít na konci soutěže stejný počet bodů, mají s nimi přerovští lepší skóre ze vzájemných zápasů. Ve druhém zápase nastoupili proti posílenému zlínskému béčku a prohráli brankou ve vlastní přesilovce dvě minuty před koncem zápasu. Díky výsledku z tohoto zápasu a předchozí výhře Nového Jičína nad Boskovicemi se dvě kola před koncem soutěže tabulka neuvěřitelně vyrovnala. Jak Přerov, tak Boskovice, Nový Jičín i Zlín mají stejný počet jednadvacet bodů. Přerovský tým čeká v posledních dvou kolech pátý Šternberk a druhý Nový Jičín. Pokud oba zápasy vyhrají, tak je bez ohledu na výsledky ostatních zápasů nikdo z prvního místa nemůže sesadit. Naopak jakákoliv ztráta i jediného bodu je v tabulce posune níž.

IHC Nightbirds Přerov - IHC Boskovice 9:3 (1:1, 4:0, 2:2, 2:0) Branky: Kočara 2, , Hanák 2, Ditrich, Pospíšil, Vaněk, Ferenc, Herman
Sestava: Sklenář – Ferenc, Herman, Hanák, Ditrich – Faltýnek, Kočara, Blinka, Plášek – Valášek, Kohút, Vaněk, Pospíšil

IHC Nightbirds Přerov - IHC Devils Zlín B 6:7 (1:0, 2:5, 3:1, 0:1) Branky: Plášek 2, Ditrich, Valášek, Blinka, Kohút
Sestava: Sklenář – Ferenc, Herman, Hanák, Ditrich – Faltýnek, Kočara, Blinka, Plášek – Valášek, Kohút, Vaněk, Pospíšil

koč

 

11.05.2012 

_mg_7090.jpgIn-line hokejisté přišli po víkendu o první místo

Uplynulý víkend byl nejen pro přerovské in-line hokejisty náročný. Hrálo se jak v sobotu, tak i v neděli a v sedmičlenné tabulce došlo ke změnám. Po dvou nedělních prohrách klesl IHC Night Birds Přerov na druhé místo za svého přemožitele HC Boskovice. Na třetí místo se posunul IHC Nový Jičín i díky výhře nad přerovským týmem.

V sobotu se na přerovském zimním stadiónu odehrálo páté a šesté kolo 1. OIHL a domácímu týmu se střelecky dařilo. Proti dvěma nejslabším týmům se sešli téměř v kompletní sestavě a na jejich hře to bylo znát. Bohužel pro ně ale do Boskovic z různých důvodů neodjelo několik hráčů a nedělní sedmé a osmé kolo jim body nepřineslo. Nejprve podlehli domácím Boskovicím 2:6, když zápas dohrávali se šesti hráči. Po zranění Jakuba Ference dostal Petr Vaněk trest do konce utkání a časté vylučování přerovských rozhodlo o jejich prohře. Do druhého utkání nenastoupil z pracovních důvodů Pavel Hanák a zraněný Jakub Ferenc a tak celý zápas s Novým Jičínem odehrálo pouze sedm hráčů. I přesto, že vedli 3:0, nedokázali Nový Jičín porazit a díky této prohře klesli v sedmičlenné tabulce na druhé místo.

IHC Nightbirds Přerov - IHC Caesars Olomouc  14:2 (5:0, 3:0, 3:1, 3:1)
Branky: Ditrich 4, Kohút 3, Hanák 3, Plášek 2, Vaněk, Kuča
Sestava: Sklenář( od 25. Škandera) – Ferenc, Kohút, Hanák, Ditrich – Herman, Kočara, Vaněk, Plášek – Valášek, Pospíšil, Kuča, Blinka

IHC Nightbirds Přerov - IHC Valašské Meziříčí  21:7 (5:1, 2:0, 4:4, 10:2)
Branky: Kočara 6, Hanák 5, Ferenc 3, Ditrich 2, Vaněk 2, Blinka, Kuča, Pospíšil
Sestava: Sklenář( od 25. Škandera) – Ferenc, Kohút, Hanák, Ditrich – Pospíšil, Kočara, Vaněk, Plášek – Valášek, Kuča, Blinka

IHC Nightbirds Přerov - HC Boskovice  2:6
Branky: Plášek, Zbořil
Sestava: Sklenář– Ferenc, Kohút, Hanák, Ditrich – Zbořil, Kočara, Vaněk, Plášek – Valášek

IHC Nightbirds Přerov - IHC Nový Jičín 4:5
Branky: Kočara 3, Vaněk
Sestava: Sklenář – Kočara, Kohút, Plášek, Ditrich – Zbořil, Vaněk, Valášek

koč

 

09.05.2012 

_mg_5396.jpgSoutěže mládeže začínájí o víkendu

O víkendu začínají soutěže mládeže. Naši kluci startují v přípravce, mladším dorostu a starším dorostu.

Přejeme vám borci hodně štěstí a především se inline hokejem bavte.

Propozice na turnaj přípravek ve Zlíně, hraného dne 12.5.2012 zde...

Propozice na turnaj starších žáků v  Hradci Králové, hraného dne 13.5.2012 zde...

 

 04.05.2012 

POZVÁNKA NA SOBOTU

_mg_3733.jpg

V sobotu 5. května odehrají přerovští in-line hokejisté další dva zápasy v rámci 1. OIHL na zimním stadiónu v Přerově. Ve 12,45 hod. hrají proti IHC Caesars Olomouc a v 15,15 hod. proti IHC Valašské Meziříčí. V neděli 6. května na zimním stadiónu v Boskovicích jim bude od 10,15 hod. soupeřem domácí tým HC Boskovice a od 14 hodin se utkají s IHC Nový Jičín.

Počasí v sobotu nebude ideální proto nás dojděte podpořit v hojném počtu. :)

www.oihl.estranky.cz

předpověď počasí na sobotu zde...

 

04.04.2012

_mg_3741.jpg

Přerovští in-line hokejisté jedou na vítězné vlně, zdolali Zlín i Šternberk

První olomoucká in-line hokejová liga pokračovala o víkendu třetím a čtvrtým kolem, které se odehrálo na zimním stadióně v Novém Jičíně. Přerovský tým IHC Night Birds prodloužil vítěznou sérii, když nejprve porazil IHC Devils Zlín B 9:1, aby pak ve druhém zápase porazil loňského vítěze 1.OIHL HC TJ Šternberk 9:5. V sedmičlenné tabulce jsou na prvním místě jako jediní bez ztráty bodů.

Přerovští in-line hokejisté nastoupili v Novém Jičíně bez Daniela Faltýnka a Marka Ditricha, naopak se v jejich dresu objevil přerovský hokejový odchovanec Karel Plášek, který v loňské sezoně hrál za prvoligový Šumperk. Karel Plášek pomohl k výhrám čtyřmi brankami a hlavně v zápase se Šternberkem byli jeho tři góly nesmírně důležité. K zápasu s loňským vítězem už nenastoupil Pavel Hanák a po vyřazení z hokejové reprezentace by se měl o víkendových zápasech objevit v týmu Jakub Svoboda. V nadcházejícím víkendu pokračuje 1. OIHL dalšími čtyřmi koly, v sobotu 5. května se odehrají dvě kola ve Šternberku a v neděli 6. května další dvě kola v Boskovicích.

IHC Night Birds Přerov - IHC Devils Zlín B 9:1 Branky: Hanák 2, Blinka 2, Kočara, Plášek, Ferenc, Herman, Pospíšil
Sestava: Sklenář – Ferenc, Herman, Hanák, Plášek – Kočara, Zbořil, Vaněk, Blinka –Valášek, Pospíšil, Kuča

IHC Night Birds Přerov - HC TJ Šternberk 9:5 Branky: Plášek 3, Ferenc 2, Vaněk, Herman, Kuča, Blinka
Sestava: Sklenář - Ferenc, Herman, Plášek, Pospíšil - Kočara, Zbořil, Vaněk, Blinka –Valášek, Kuča

koč

 

29.04.2012

_mg_7060.jpgZítra trénujeme s Jakubem Svobodou

Naši mládežníci budou mít zítra, to je 30.4.2011, možnost zatrénovat si společně s Jakubem Svobodou. Tento přerovský odchovanec, finalista letošního ročníku extraligy v dresu Komety Brno a čerstvý novic v dresu národního teamu A  přijde mezi nás. 

I přes náročný program, který měl v letošní sezóně, nás přijde podpořit  v našem  inline hokejovém snažení.

Jakub Svoboda ( Kometa Brno ) zde...

Trénujeme zde...

 

29.04.2012 

_mg_3372.jpg

Výsledkový servis po 3 a 4 kole 1.OIHL

IHC Night Birds Přerov vs IHC Devils Zlín B  9 : 1

IHC Valašské Meziříčí vs IHC Nový Jičín  7 : 17

IHC Devils Zlín B vs IHC Caesars Olomouc  11 : 3

IHC Night Birds vs PřerovHC TJ Šternberk  9 : 5

HC Boskovice vs IHC Caesars Olomouc  5 : 1

IHC Valašské Meziříčí vs HC TJ Šternberk  4 : 11

IHC Boskovice vs IHC Nový Jičín  9 : 2

 

 

 

24.04.2012 

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ
_mg_2925.jpgV pátek 27.4.2012 od 19:00 sehrají přátelské utkání prvoligoví IHC NIGHT BIRDS proti extraligovým IHC EAGLES OLOMOUC

Zveme všechny zvědavce a fanoušky do ochozů zimního stadionu v Přerově

VSTUP ZDARMA !!!!

Plakát zde...

 


22.04.2012 

trenujeme-web.jpg

Tréninky hlavní sezóna jaro/léto 2012

Dny a časy tréniků všech kategorií najdete v záložce TRÉNUJEME.

 

odkaz zde...

 

 

19.04.2012 

_mg_3341.jpgHokejová in-line sezona začala. Přerovský tým o víkendu dvakrát bodoval

1. OIHL neboli první olomoucká in-linová hokejová liga začala v neděli v Přerově a přerovský tým vstoupil do sezóny dvěma výhrami. V sedmičlenné tabulce jsou po prvním dvojkole na prvním místě díky lepšímu skóre před druhým Zlínem. IHC Nihgt Birds Přerov po loňské premiérové sezóně, ve které pouze jednou vvhrál, myslí letos určitě na vyšší příčky a jen první místo po dvanácti zápasech jim zaručí baráž o účast v in-linové extralize. více...

Statistiky 1.OIHL zde...

Fotoreport z 1-2 kola 1OIHL zde...

 

17.04.2012 

582183_385972324766650_100000616587546_1216228_80043878_n.jpgPlocha pro mládež

Ve Středu se trénuje!!!!!!

Dnes to je 16.4.2011 a ve středu 18.4.2012 si mohou vyzkoušet všichni zájemci o inline hokej z řad mládeže ve věku od 6 do 15let novou inline hokejovou plochu na přerovském zimním stadionu. Od 18:00 do 19:30 se na vás budou těšit členové inline hokejového kroužku mládeže při našem klubu.

Sebou: hokejku, helmu i na kolo, brusle bez brzdy      (demontovat )

Sestava z minulé letní sezóny 2011 nástup  povinný !!!! :)

Foto kroužku inline hokeje na naší základě na přerovském výstavišti  zde...

 

 

 

17.04.2012 

Záznam utkání IHC NIGHT BIRDS vs IHC PROZAX ZLÍN

Přerovská internetová televize pro nás přípravila záznam zkušebního výsílání z turnaje při slavnostním otevření inline hokejové plochy  v Přerově. Za to borcům PITV velký dík. Přispěli tak velkou měrou k popularizaci inline hokeje v Přerově a Olomouckém kraji.

www.pitv.cz


 

 

13.04.2012 

580212_384729178224298_100000616587546_1212644_105914358_n.jpgDnes to je 14.4. 2012 trénují muži A a Junioři pod vedením trenéra Kočary.
16:00 - 17:15 individuální trénink.
17:45 povinný sraz šatna číslo 32
18:15 19:30 společný trénink Muži A, Junioři

 

12.04.2012 

_mg_2882.jpgPrvní trénink na nové ploše

Včera proběhl první trénik na nově položené inline hokejové ploše  přerovského zimního stadionu. Jako první si plochu vyzkoušel A team  našeho klubu a juniorka.

Všichni se pod vedením hrajícího kouče Ladislava Kočary   pilně připravují na tunaj pořádaný k slavnostnímu otevření plochy, který se hraje již tuto sobotu. Neděle bude ve znamení ostrého startu v prvním kole 1. OIHL. Borce tedy čeká opravdu nabitý víken. Dnes se hráči  dozví kdo  bude tvořit páteř mužského Áčka.  Přejem hodně štěstí.

Momentky z tréniku zde...

 

 

 

 

08.04.2012 

_mg_5100.jpgSchůzka před sezónou 2012 !!!!

Datum: 10.4. 2011

Čas: 17:00

Místo konání: šatna zimní stadion

Kategorie: Muži, Junioři

 

 

 

04.04.2012 

Amatérská ligová soutěž

druha-oihl-web.jpg

V této sezóně začíná pod patronátem 1.OIHL nultý ročník soutěže pro amatérské inline hokejové hráče. Všichni zájemci, kteří mají chuť si poskládat mužstvo a přihlásit se do této soutěže, jsou srdečně zváni. Poměříme síly, navážeme kontakty a snad se nám podaří vybudovat kvalitní amatérskou soutěž. Pánové, budeme se těšit.

Pravidal a podmínky soutěže ( pracovní verze )  zde...

 

Organizační kolektiv 1.OIHL

 

03.04.2012 

 

Slavnostnplakat-web.jpgí otevření inline hokejové plochy v Přerově

Zdravíme všechny fanoušky inline hokeje a dovolujeme si vás pozvat na slavnostní otevření inline hokejové plochy v Přerově. Slavnostní otevření proběhne 14.4.2012 od 14:00. Po celý den bude probíhat zahajovací turnaj za účasti pěti inline hokejových týmů a věřte nebudou to týmy jen  tak ledasjaké. Pozvánky managera první olomoucké ligy pana Patrika Škandery jsou potvrzeny těmito týmy.

 

REPREZENTACE ČR JUNIOŘI 3x mistři světa

IHC WILD KINGS DUBNICA NAD VÁHOM 3x mistr Slovenska

IHC DEVILS ZLÍN 5 x mistr české extraligy

IHC EAGLES OLOMOUC česká extraliga

IHC NIGHT BIRDS PŘEROV 1.liga,

Myslíme si, že se bude na co dívat. Neváhejte a přijďte.  !!! Vstupné je zdarma !!!

Místo konání zde...

Propozice turnaje zde...

Plakát zde...

 

03.04.2012 

Dnes to je 3.4.2012 se netrénuje. Trenérské duo je churavé.

 

Petr Zatloukal

 

_mg_2445.jpg06.02.2012 

Vzhledem k rozsáhlé marodce a velice nepříznivému počasí musím bohužel odvolat  trénink mládeže pro tento týden. 

Borci, uzdravte se a pokud to půjde příští týden zatrénujeme.

 

Petr Zatloukal

 

 

 

 

 

03.02.2012 

 

pitv.jpg 1.OIHL v přímém přenosu

1.OIHL vstoupila do jednání s Přerovskou internetovou televizí PiTV.

Pokud se vše podaří, bude PiTV přenášet  některá vybraná utkání 1.OIHL.

PiTV přenáší komentované přímé přenosy s následnou archivací do HD fomátu.

Tato spolupráce bude jistě velkou propagací oběma stranám. Těšíme se na spolupráci.

Stránka PiTV zde...

Ukázka práce PiTV zde...

 

 

03.02.2012 

nb-sezona2011.jpgSezóna 2011 uložená do archivu.

Vše, co se událo okolo přerovského inline hokeje v první Olomoucké lize, ale také v extralize nebo  mezinárodní scéně v sezóně 2011, jsme pro vás uložili v našem ARCHIVU.

Sezóna 2011 měla z pohledu příznivce inline hokeje spoustu prvensví.

Night Birds se stali historicky prvním registrovaným inline hokejovým klubem na Přerovsku. Poprvé v historii se odehrála v našem regionu inline hokejová soutěž pod záštitou ČAIHL. A to první inline hokejová liga Olomouckého kraje.

www.oihl.estranky.cz

Na mezinárodní scéně to byly doslova zlaté žně. Historicky první zlato získala reprezentace mužů na mistrivství světa IIHF v Pardubicích. Juniorská reprezentace obhájila titul mistrů světa federace FIRS v Italském ROCCAROSO a o týden později na tomtéž místě zakončili muži toto famózní tažení českého inline hokeje  ziskem zlata federace FIRS. Takovou sezónu si musí každý fanoušek inline  vždy rád připomenout. Je to jen důkaz toho, že tato krásná hra začíná expandovat a  získává si stále více příznivců a to je dobře.

ARCHIV zde...

 

01.01.2012

pf-2012-nb-muzi.jpg